Cilt Leke Tedavisi ve Lazer Uygulamaları

Ad Details

  • Listed: 22 Kasım 2016 02:53

Description

Vücudumuzun çeşitli alanlarında özellikle de yüzümüzde çeşitli sebeplerle farklı tiplerde cilt lekeleri oluşabilir. Lekeler normal cilt rengin daha koyu daha da belirgin şekilde oluşabilir. Yaşamımızı tehdit etmez ama bir takım estetiksel ve kozmetik problemleri de beraberinde getirir. Cilt leke tedavisine talep yoğundur. Cilt sorunları kişilerin sosyal yaşamını da etkileyip psikolojik rahatsızlıklara yol açabilir. Cilt lekelerinin tedavisi sağlıklı bir yaşam için gereklidir. Melanin pigmenti cildimize renk veren madde içerir.

 

Lazer Uygulamaları Hakkında

 

Cilt lekeleri melaninin fazla olduğu bölgelerde meydana gelir. Belli bölgelerde yüksek miktarlarda toplandığında ise cilt lekeleri artar. Bazı cilt lekeleri doğumdan sonra, bazıları yaşlanmayla, bir kısmı ise dış etkenler ve güneş ışınları sonucu cildimizde hasarlar oluşt

urabilir. Q Switched Nd Yag Lazer, Karbondioksit Lazer, Erbium Lazer çeşitleri kullanılarak daha açık tonlarda ve lekesiz ciltler elde edilmektedir. Cilt leke tedavisinde teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni yöntemler de gelişmektedir. Lazer tedavileri uygulanırken her cilt yapısına ayrı şekilde uygulandığı unutulmamalıdır.

 

 

Ad Reference ID: 934583389105fab1

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Sold Ads