Denizli lazer epilasyon yorumları

Ad Details

  • Listed: 27 Kasım 2016 12:04

Description

Lazer Epilasyon

 

Beyaz ve gri saçlı hastalar, güneşlenmiş kişiler, kısa zaman önce başka türden lazer tedavisi gören kişiler, hiperpigmentasyon ve hipopigmentasyon durumlarına eğilimi olanlar, Tetracycline veya retinodler gibi ışığa karşı hassaslaştıran ilaçlar kullanan kişiler lazer epilasyon alamazlar. İdeal cilt tipi açık renk ten ve koyu renk kıldır. Esmer tenlerde lazer epilasyon kullanımı sınırlıdır. Lazer epilasyon çeşitli şekillerde yapılabilir.Bu cilt profilinde olan kişilerde yan etki riski ruby lazerden daha az olup yine de alexandrite lazerin koyu tenlilerde kullanımı önerilmemektedir.

 

Kimlere Lazer Epilasyon Yapılabilir?

 

12 yaşını tamamlayan, koyu renk tüyleri olan herkese lazer epilasyon yapılabilir. Tüyler açık renk olup pigmenti az ise lazer ışığı emilmeyeceği için lazer epilasyon işlemlerinden etkilenmeyecektir. Gözler özel gözlüklerle korunmalı

dır. Lazer epilasyon cihazları hafif bir şekilde acı hissettirir. Yüksek doz atışlarda bile acı az hissedilir. Göz kapakları hariç tüm vücut bölgelerinde uygulanabilir. Kullanılan cihazların özelliklerine göre değişmekte olup çok hızlı çalışan cihazlarla yüz kısmı 5 ile 6 dakika, bacaklar 1 saat sürede yapılabilir.

 

 

Ad Reference ID: 85458388b97d9236

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Sold Ads