Denizlide lazer epilasyon yapan hastaneler

Ad Details

  • Listed: 26 Kasım 2016 11:02

Description

Lazer Epilasyon

 

Lazer ışınını doğru dozda kıl köküne ulaştırarak tekrar kıl üretilmeyecek şekilde hasar verdirip kıl hücresinin yeni kıl üretmesi lazer epilasyonu sayesinde engellenmektedir. Lazer ışını doğru dozda ayarlanmazsa kıl kökleri yeteri kadar tahrip olmayacaktır. Aşırı doz uygulanırsa ciltte tahrişler ve yanık lekeleri meydana gelmektedir. Lazer epilasyonu için hassas lazerin doz ayarı lazer epilasyonu uzman kişilerin göz ile ayarlaması mümkün olamayacak kadar zordur. Cilt derisinde bulunan melanin kandaki hemoglobin ve cildin ışığı yansıtma özelliklerinin bir arada dijital spektrofotometre cihazı ile değerlendirilip uygun doz seçilmesi en güvenilir yöntemdir.

 

Seanslardan Sonra Kontrol İşlemleri

 

Her lazer epilasyon seansından önce zaman içinde meydana gelen değişiklikler uygun cihazlarla izlenmelidir. Uygulanan lazer ışınının dozu her defası

nda yeniden ayarlanmalıdır. Lazer epilasyonu alanında uzman kişilerce yapılmaktadır. Soğutma sistemli lazer tekniği ile yapılan lazer epilasyon işleminde lazer ısısı cilde zarar vermeyerek doğrudan kıl kökünü yok etmektedir. 5. Ve 6. cilt tipindeki hastalara ve Herpes hikayesi olanlara lazer epilasyon işlemi yapılmamalıdır.

 

 

Ad Reference ID: 41958388b11352e8

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Sold Ads